Rok 6. Fotokronika. Droga przez rok święty

Wydawnictwo: Biały Kruk

Szósty tom z Dziejów Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II . Album przedstawia wydarzenia kolejnego roku Pontyfikatu Jana Pawła II od 16 października 1983 do 16 października 1984. Wspaniałe fotografie Artura Mariego ukazują najważniejsze wydarzenia, spotkania, pielgrzymki, audiencje i wydarzenia z tego czasu, m.in. zdjęcia z Wielkiego Tygodnia w Rzymie, Jubileuszu Dzieci, Młodych, Sportowców (Papież oglądający mecz piłki nożnej), pielgrzymek do Korei, Kanady, Szwajcarii, Hiszpanii, Papui Nowej Gwinei, spotkania z Polakami, beatyfikacje, wizytę u Ali Agcy w więzieniu, góralskie jasełka, akt zawierzenia Matce Fatimskiej, zamknięcie drzwi świętych, spotkanie z Giulio Andreottim. Publikacja zawiera fragmenty tekstów papieskich: przemówień, homilii, listów.

Ewelina Kędziora | 2015-07-26
Agata | 2011-06-12