Voo Voo i Haydamaky

Wydawnictwo: Agora SA

Na krążku znalazły się utwory powstałe dzięki wyjątkowej współpracy zespołów Voo Voo i Haydamaky mieszanka folku i rocka, oryginalnych brzmień i energetycznych dźwięków. Album Voo Voo i Haydamaky to prawdziwie męskie śpiewanie, oparte głównie na repertuarze ukraińskim, czerpiącym w naturalny sposób z korzeni, skal i rytmów bałkańskich, ale również z bardzo pojemnej stylistyki rocka. Artyści w nagranych utworach połączyli elementy z muzyki narodowej i tradycji etnicznych z własnymi doświadczeni