Dotknięci przez Boga

Wydawnictwo: WAM

W oparciu o historie biblijne, doświadczenie duszpasterskie, znane filmy i dzieła literackie oraz świadectwo własnego życia Autor pokazuje przykłady prawdziwych uzdrowień fizycznych i duchowych. Boża łaska bardziej niż ciało leczy emocje, psychikę, stosunki międzyludzkie. Przedstawione w książce osobiste przeżycia ludzi, których uzdrowienie nastąpiło pośród ich codziennych zmagań, pomogą czytelnikowi otworzyć się na działanie Boga.

egon | 2016-08-08
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać