Krecik i spodenki

Wydawnictwo: Albatros

Krecik marzy o pięknych, błękitnych spodenkach. Ale sam nie umie ani tkać, ani szyć. Prosi więc o pomoc przyjaciół. Nikt nie odmawia mu pomocy i wkrótce szczęśliwy

Krecik chciałby mieć spodenki. Takie z dużymi kieszeniami, żeby zmieściły się w nich wszystkie ważne skarby. Z pozoru nieziszczalne marzenie spełnia z pomocą przyjaciół. Żabka pomaga moczyć len, bocian go międli, jeż czesze, pająki przędą nić, mrówki tkają, a rak i ptaszek trzciniak kroją i zszywają. I już Krecik może się cieszyć z posiadania spodenek. Bo na przyjaciół zawsze można liczyć.

Juta | 2011-07-12
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Ano.
"... Ach joooooo... " to chyba największy klasyk jaki może być jeśli chodzi o przygody Krecika :-D
"dziekujoo"

madzia | 2012-04-19

Bardzo mądra i pouczająca książeczka:)

Alternatywna92 | 2015-10-19
Magdalena | 2015-06-05