Podstawy rachunkowości

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

W opracowaniu ujęto w spójne ramy zagadnienia związane z podstawami rachunkowości, a także dokonano syntezy warsztatu rachunkowości. Przy omawianiu poszczególnych zagadnień Autorzy stosują wiedzę interdyscyplinarną oraz naświetlają temat problemowo, zmuszając czytelnika do samodzielnej interpretacji zdarzeń gospodarczych. W podręczniku zamieszczono wiele przykładów liczbowych, pytań oraz problemów do dyskusji. Ułatwi to początkującemu studentowi zrozumienie rachunkowości.

Sunny | 2013-03-08
kopecjusz | 2012-03-04