Skuteczna transformacja firmy w 90 dni

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

zastosowanie najważniejszych czynników sukcesu Plany działań i wprowadzanie kreatywnych rozwiązań Strategie przeprowadzania efektywnych implementacji Autor pokazuje doskonałe zrozumienie dzisiejszej dynamicznej, globalnej gospodarki, opartej na informacji, i związanej z nią potrzeby otwarcia się na znaczące zmiany. Jego celne spostrzeżenia na temat przemiany to ważne lekcje nie tylko dla przedsiębiorstw, ale dla wszystkich organizacji w ogóle. Eric Schmidt, prezes i dyrektor generalny Go

danielklik1980 | 2015-05-24
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam