Kaktus w sercu

Darmowe dodatki Edytuj książkę
978-83-7414-537-4
uczucia, emocje, literatura piękna
literatura piękna

Basia Jasnyk z popularnego serialu TERAZ ALBO NIGDY! napisała książkę I pomyśleć, że miał to być sposób rozładowania złości na facetów. Nie tylko serialowe przyjaciółki będą miały okazję wzruszać się przy lekturze, śmiać się i płakać na przemian. Basia znalazła wydawcę, który postanowił dać szansę obiecującej debiutantce...

magsta1995 | 2019-08-28
Przeczytana: 2013 rok

bodice | 2019-07-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2019
Przeczytana: 14 lipca 2019

Książka do przeczytania na jeden raz, lekka i przyjemna. Nie posiada elementów zaskoczenia, taki typowy romans ze szczęśliwym zakończeniem i choć jest to jeden z lepszych które czytałam to mimo wszystko nie rzucił mnie na łopatki.

Ashandvan | 2018-11-09
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 09 listopada 2018

Sięgnęłam po tę książkę tylko dlatego, że dorwałam ją przypadkiem na jakiejś książekowej wymiane i zalegała u mnie na półce. Chociaż słyszałam, że nie jest warta uwagii postanowiłam dać jej szanse.
Jedyny plus powieści to fakt iż jest krótka. Mimo braku czasu udało się ją przeczytać w dwa dni. Książka jest naiwna, nic nie wnosząca w życie. Bez żadnej interesującej fabuły. Nie jestem specjalnie wymagającym czytelnikiem, ale przede wszystkim stawiam na akcję, ciekawe wątki oraz momenty warte zapamiętania. Po tej książce na pewno nic nie zostanie mi w pamięci.

dorkaka | 2018-10-05
Przeczytana: 20 września 2018

Bardzo lekka, prosta, niezbyt wymagająca lektura. Szczęśliwie zakochanej bohaterce nagle urywa się grunt pod nogami, żeby za chwilę mogła odnaleźć w sobie siłę i odwagę.

Barbara Jasnyk z popularnego serialu "Teraz albo nigdy!" napisała książkę. Miał to być sposób na rozładowanie złości na facetów po tym jak zostawił ją chłopak. Szkoda tylko, że książka została wydana a nie była pisana tylko do szuflady... Książka rzekomo z dnia na dzień stała się bestsellerem, ponieważ wielu widzów Basi obserwowało jej poczynania. Jednak -poza tym całym fenomenem serialu - w "Kaktusie w sercu" nie ma nic wartego uwagi. Ot czytadło do przeczytania i zapomnienia. Nawet nie można się doszukiwać tutaj jakiejkolwiek fabuły.

Książka opowiada o wycinku z życia Ani, jej przyjaciółki Magdy, która jest projektantką oraz Wiktora, chłopaka Anny. Nasza para pracuje w gazecie jako dziennikarka i fotograf. Ania jest romantyczką szukającą księcia z bajki, która sądzi, że takowego już znalazła. Jednak wkrótce okazuje się, że jest w błędzie.

Do "Kaktusa w sercu" podchodziłam z rezerwą, nastawiałam się na lekką historię miłosną na jeden wieczór. Nie dostałam jednak nawet tego....

jolka1958-58 | 2017-11-17

Agasiaaa | 2017-08-31
Przeczytana: 30 sierpnia 2017

Nawet na 1 gwiazdkę nie zasługuje ta książka. Przeczytałam ja do końca tylko ze względu na to iż zawsze kończę czytać to co zaczęłam chociażbym to nie wiem jak męczyła. Tak właśnie było z ta książką.

z_agnieszka93 | 2017-07-08
Przeczytana: grudzień 2008

Pozwoliłam sobie używać określenia, które przeczytałam poniżej w opiniach - durnoczytka. Ta książka jest durnym, ewidentnym skokiem na kasę producentów serialu. Odwrócony product placement. Na miejscu autora również bym nie użyła własnego nazwiska. Ze względu na język powieści, czyta się to sprawnie i szybko, ale każdemu bohaterowi życzy się szybkiego zakończenia wątku i wypadnięcia z kart książki. Nudni bohaterowie i ich nudne życie. Gdyby zmniejszyć czcionkę w tej powieści, to jej objętość zmniejszyłaby się o 3/4. Książka, która absolutnie nie powinna wychodzić z ekranu telewizora.

Beti | 2017-03-29
Przeczytana: 29 marca 2017

Ania i Wiktor,oboje pracuja w tym samym brukowcu,zakochańce.Ale gdy przed Wiktorem staje szansa zrobienia kariery,co wybierze miłość czy karierę??Książkę tę zaliczam do literatury lekkiej ale i tak warto.POLECAM :-)

Atol | 2017-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2017

Jak większość czytelników pokusiłam się na przeczytanie po obejrzeniu "Teraz albo Nigdy" i też jestem zawiedziona. Na dowód powiem że przeczytałam ją drugi raz ponieważ nie pamiętałam pierwszego razu. I nic dziwnego za chwilę znów o niej zapomnę.