Czarne wakacje

Seria: Dobry kryminał
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The shrewsale exit

To był zwyczajny wyjazd na wakacje. Joe Grant, z żoną i córką, w samochodzie na autostradzie. Nocna monotonia przerywana tylko światłami innych aut. I motorów. Te wyłoniły się nagle z mroku, próbując zepchnąć ich samochód na pobocze. I udało im się to...

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

betina360 | 2015-01-25
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 25 stycznia 2015

Dobry i wciagajacy kryminal. Na motywach tej powiesci powstal film Agresja.
Joe Grant z 6 letnia corka i z zona wybiera sie na wakacje. Jadac autostrada napadaja na nich trzej huligani na motorach. Sa tak agresywni ze spychaja ich samochod na pobocze. Tam Joe probuje z nimi walczyc i bronic rodziny lecz atakuja go lancuchami i traci przytomnosc. Pozniej dociera do niego koszmar ze nie ma juz zony i corki bo zostaly beztialsko zamordowane. Wie ze na wymiar sprawiedliwosci nie ma co liczyc wiec sam chce jej dokonac i jak sie to skonczy mozna przeczytac w tej oto ksiazce.

MaciejS | 2016-07-29
Przeczytana: 2009 rok