Tajemnica chachama Franka

Wydawnictwo: Ostoja

Niniejsza broszura stanowi jeden z rozdziałów książki Henryka Rolickiego Zmierzch Izraela . Henryk Rolicki to pseudonim Tadeusza Gluzińskiego narodowca, głównego teoretyka ONR ABC. W Zmierzchu Izraela autor, w oparciu o źródła żydowskie, przede wszystkim o Historię Żydów Graetza, ukazuje prawdziwą historię narodu żydowskiego, od czasów biblijnych do okresu poprzedzającego wybuch II wojny światowej. Jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich interesujących się problematyką żydowską. Pierwsze wydanie książki ukazało się w roku 1932.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!