Lekcja Masakady

Tłumaczenie: Krzysztof Sokołowski
Seria: Czarna
Wydawnictwo: Adamski i Bieliński

Kennedy kanwę swej powieści osnuł wokół walki o prymat nad światem dwóch mocarstw komputerowych. Pasjonujący opis tajnej operacji rządu USA, w ramach której ma zostać zniszczony prototyp japońskiego superkomputera.

Mirek | 2014-05-25
Przeczytana: 25 maja 2014

Napiszę krótko - powieść jest dobra, jednakże brakuje w niej chociażby odrobiny dynamiki. Cała akcja polega na spotkaniach, konwersacjach oraz dyplomacji, a raczej szpiegostwie. Jeżeli ktoś liczy na strzelaniny, walki, wybuchy to się rozczaruje.

Natomiast bardzo ciekawie zostały stworzone postacie głównych bohaterów. Każda z nich posiada jakąś przeszsłość, która ich ukształtowała. Jest to zdecydowany plus tej powieści.

Książkę czyta się szybko. Jest napisana naprawdę przystępnym językiem. Jeżeli ktoś posiada na swojej półce i nie wie co przeczytać w najbliższym czasie to polecam tę powieść. Czyta się przyjemnie, momentami można się nawet troszkę pośmiać:)

Andrew Vysotsky | 2015-11-13
enzo07 | 2014-01-07