Lekcja Masakady

William P. Kennedy Wydawnictwo: Adamski i Bieliński Seria: Czarna kryminał, sensacja, thriller
2004-01-01
1998-01-01
Krzysztof Sokołowski
Adamski i Bieliński
kryminał, sensacja, thriller
2004-01-01
Krzysztof Sokołowski
Czarna

Napiszę krótko - powieść jest dobra, jednakże brakuje w niej chociażby odrobiny dynamiki. Cała akcja polega na spotkaniach, konwersacjach oraz dyplomacji, a raczej szpiegostwie. Jeżeli ktoś liczy na strzelaniny, walki, wybuchy to się rozczaruje.

Natomiast bardzo ciekawie zostały stworzone postacie głównych bohaterów. Każda z nich posiada jakąś przeszsłość, która ich...

• Sensacja - thriller - horror - kryminał
  • Czarna - Adamski i Bieliński