Lekcja Masakady

Okładka książki Lekcja Masakady
William P. Kennedy Wydawnictwo: Adamski i Bieliński Seria: Czarna kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Czarna
Adamski i Bieliński
2004-01-01
1998-01-01
Krzysztof Sokołowski

więcej Więcej

Napiszę krótko - powieść jest dobra, jednakże brakuje w niej chociażby odrobiny dynamiki. Cała akcja polega na spotkaniach, konwersacjach oraz dyplomacji, a raczej szpiegostwie. Jeżeli ktoś liczy na strzelaniny, walki, wybuchy to się rozczaruje.

Natomiast bardzo ciekawie zostały stworzone postacie głównych bohaterów. Każda z nich posiada jakąś przeszsłość, która ich...

• E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • 1Szklana 1A