Nelly Rapp i nawiedzony sklep

Tłumaczenie: Karolina Augustyniak
Cykl: Nelly Rapp upiorna agentka (tom 5)
Wydawnictwo: Mamania
Nelly Rapp och spokaffaren
nowax88

Kto prześladuje klientów sklepu? Puszki spadające na głowę, kiełbasy wijące się na podłodze jak węże… Nie jest dobrze! Właściciel zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego. Upiorna agentka Nelly Rapp jest pewna – to duchy! Oferuje swoje usługi, a to oznacza, że musi spędzić całą noc w nawiedzonym sklepie… Na czyją pomoc może liczyć? Kolejna niebezpieczna misja upiornej agentki Nelly Rapp! Razem...

Kolejna niebezpieczna misja upiornej agentki Nelly Rapp! Razem ze swoim psem Londynem musi działać szybko i sprawnie, nie ma ani chwili do stracenia.

źródło opisu: www.mamania.pl

źródło okładki: www.mamania.pl

Marta Bilewicz | 2016-07-12
Przeczytana: 07 lipca 2016

Już po raz czwarty mamy przyjemność i okazję spotkać się z upiorną agentką Nelly, która po poprzedniej przygodnie z wilkołakami, trafia teraz do nawiedzonego sklepu. Upiorna Akademia nie zleciła jej wprawdzie żadnego zadania, ale dziewczynka zupełnie przypadkowo odkrywa coś niezwykłego.

Zwyczajna wizyta w sklepie spożywczym, gdzie Nelly miała zrobić całkiem zwyczajne, codzienne zakupy, nieoczekiwanie zmienia się w bezpłatną analizę ducha. Nelly Rapp bowiem, zaniepokojona dziwnymi i bardzo nietypowymi wydarzeniami w sklepie Conny’ego Cruta, postanawia przyjrzeć im się bliżej.

str. 17 – “Dziś w ciągu dnia wijący się wąż z kiełbasek polował po całym sklepie na jedną biedną panią. Innego dnia w zeszłym tygodniu brzoskwinie latały w powietrzu jak kule armatnie, a wczoraj szynka uderzyła jakiegoś faceta tak, że wylądował w cukierkach”.

Nelly sądzi, że to wszystko to zapewne sprawka… ducha. I tak nasza agentka, zupełnie niespodziewanie, poznaje Tulo Besmana. I nie jest do końca...

Alicya Oss | 2017-01-26

Z Nelly Rapp poznaliśmy już konsekwencje społecznego odrzucenia i nieprzystosowania (Nelly Rapp i Frnakensteiniak) oraz wyruszyliśmy na spotkanie z ludzką naturą, a dokładniej, z jej mroczniejszą stroną (Nelly Rapp i wilkołaki). W czwartej części przygód upiornej agentki przyjdzie nam zmierzyć się z czymś naprawdę nieprzyjemnym, co trawi ludzkość od wieków i z czym zapewne każdy z nas już się w życiu spotkał.

całość na: http://alicya.pl/nelly-rapp-i-nawiedzony-sklep-martin-widmark/

olaf2009 | 2017-09-19
Przeczytana: 17 września 2017

"Zacząłem gromadzić pieniądze (...) i włąśnie na tym polega to przekleństwo. Że zawsze pragnie się w i ę c e j. Ale nigdy nie ma się dość. Właściwie nie potrzebuje się tych wszystkich pieniędzy - ale i tak chce się mieć więcej." (cytat)

Guzu | 2018-01-09
Przeczytana: 08 stycznia 2018