Przeznaczenie Dusz 2

Tłumaczenie: Barbara Górecka
Wydawnictwo: BMG
Przeznaczenie, Dusz

Kiedy dr Newton pisał książkę "Wędrówka dusz" dysponował zapisem przeprowadzonych przez siebie wywiadów z ponad 700 jego pacjentów wprowadzonych w stan głębokiej hipnozy. Jednak do czasu rozpoczęcia prac nad książką Przeznaczenie dusz przebadał ich już ponad 7 tysięcy. Ta druga książka jest więc opracowaniem dużo bardziej szczegółowym, będącym rezultatem ponad 8 dalszych lat pracy autora nad tym zagadnieniem. Pionier odkrywający sekrety życia, uznany w świecie duchowy hipnoterapeuta, dr Michael Newton ponownie poprowadzi cię do serca świata dusz. Jego przełomowe badania były po raz pierwszy opublikowane w bestselerze "Wędrówka dusz" - wyjątkowym studium nad życiem po śmierci. W nowej książce - "Przeznaczenie dusz" - dr Michael Newton przedstawia nowe odkrycia na podstawie siedemdziesięciu przykładów prawdziwych ludzi, którzy ostali przeniesieni w stanie hipnozy w swoje życie pomiędzy wcieleniami. Dr Newton spełnia prośby tysięcy czytelników, którzy chcieli poznać więcej szczegółów o różnych aspektach życia "po drugiej stronie". "Przeznaczenie dusz" jest także napisane dla tych, którzy nie czytali jeszcze książki "Wędrówka dusz".

Majka | 2015-08-18
Przeczytana: 15 sierpnia 2015

Niesamowite historie z naszego życia potem i po tym. Nawet jeśli są zmyślone - nie szkodzi, napawają otuchą. Chce się żyć, a przede wszystkim wie się po co się żyje. Fascynujące.

Gold_Fever | 2015-11-15
Przeczytana: 15 listopada 2015

Trzecia część jest uzupełnieniem poprzednich pozycji autora z tej serii. Dr. Newton odpowiada na dużą ilość pytań, jednak muszę przyznać, że ja sama po namyśle mam ich wiele, a nie zostały one uwzględnione w tej książce. Autor jest bardzo ostrożny w dokonywaniu decyzji na tematy, które od lat budzą sprzeczne emocje. Myślę, że chce abyśmy sami po lekturze ,, Przeznaczenia dusz'' dokonali wyboru.

CrAxMaN | 2016-10-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Rzetelne opisanie życia pomiędzy wcieleniami (inkarnacja/reinkarnacja dusz). Autor poprzez hipnozę regresyjną szeroko opisał zasady działania tzw. 'świata astralnego' z pozycji nowoczesnego podejścia do tematu. Nowoczesnego w ujęciu nie 'magicznym' lecz bardziej 'naukowym'.
Pozycja zdecydowanie niezwykle istotna dla wszystkich interesujących się psychologią i parapsychologią, czyli człowiekiem w rozumieniu holistycznym.

Judge | 2016-05-25
Na półkach: Przeczytane, Scifi
Przeczytana: 25 maja 2016

Gdybym miał oceniać tą książkę (Część 1 i 2) w gatunku popularno-naukowej dałbym ocenę 9/10. Niestety nie jest to SciFi... Po przeczytaniu "Wędrówki dusz" nie mogłem się doczekać, następnych części.

Dobrze się czyta, ale moim zdaniem gdyby Newton poprzestał na samej "Wędrówce dusz" byłby bardziej przekonywujący.

Reasumując, po przeczytaniu nadal pozostaje mocno sceptyczny.

greg | 2016-12-01
Przeczytana: 01 marca 2015