Przeznaczenie Dusz 1

Tłumaczenie: Barbara Górecka
Wydawnictwo: BMG
Przeznaczenie, Dusz

Pionier odkrywający sekrety życia, uznany w świecie duchowy hipnoterapeuta, dr Michael Newton ponownie poprowadzi cię do serca świata dusz. Jego przełomowe badania były po raz pierwszy opublikowane w bestselerze "Wędrówka dusz" - wyjątkowym studium nad życiem po śmierci. W nowej książce - "Przeznaczenie dusz" - dr Michael Newton przedstawia nowe odkrycia na podstawie siedemdziesięciu przykładów prawdziwych ludzi, którzy ostali przeniesieni w stanie hipnozy w swoje życie pomiędzy wcieleniami. Dr Newton spełnia prośby tysięcy czytelników, którzy chcieli poznać więcej szczegółów o różnych aspektach życia "po drugiej stronie". "Przeznaczenie dusz" jest także napisane dla tych, którzy nie czytali jeszcze książki "Wędrówka dusz".

Wysłuchaj relacji osób, które w stanie hipnozy opowiadają o:

- dlaczego jesteśmy na Ziemi?
- duchowych miejscach, do których udajemy się po śmierci - sposobach kontaktowania się z nami przez duchy i ich pomocy w naszym życiu
- duchowych przewodnikach i radzie mędrców, którzy spotykają się i rozmawiają z nami po każdym życiu
- kto to jest bratnia dusza oraz o związkach pomiędzy - grupami dusz i ludzkimi rodzinami
- rekreacji dusz i podróżami pomiędzy wcieleniami
- o związku duszy i mózgu oraz tym, dlaczego wybieramy życie w określonych ciałach

W 2001 roku "Przeznaczenie dusz" otrzymało wyróżnienie "Metafizyczna Książka Roku" przyznane przez towarzystwo Independent Publisher na targach książki w USA.

Edyta Drozd | 2011-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2011

Świetnie napisana książka z wieloma dialogami pacjentów które doktor odbył podczas hipnozy, wciągająca, a do tego wywarła na mnie ogromne wrażenie tym gdzie my jako ciała astralne znajdujemy się między kolejnymi wcieleniami, otwiera szeroko oczy na całą sprawę, zwłaszcza jeżeli ktoś głęboko wierzy w reinkarnację, nasz uważa za lekcję a świat jest tylko iluzją pomiędzy naszym prawdziwym życiem. Polecam jak najbardziej.

Majka | 2015-08-18
Przeczytana: 03 sierpnia 2015

Niesamowite historie z naszego życia potem i po tym. Nawet jeśli są zmyślone - nie szkodzi, napawają otuchą. Chce się żyć, a przede wszystkim wie się po co się żyje. Fascynujące.

Gold_Fever | 2015-06-16
Przeczytana: 07 czerwca 2015

Bardzo dobra książka, jednak muszę przyznać, że ,, Wędrówka dusz'' była o wiele lepsza. Cieszę się jednak, że dr. Newton podjął się pracy nad kolejną częścią. Mam wrażenie, że w ,, Przeznaczeniu dusz'' komentuje swoje badania zbyt szczegółowo, nie dając czytelnikowi samemu dojść do niektórych wniosków. Nie zmienia to jednak faktu, że książka jest fenomenalna i jedyna w swoim rodzaju...(:

CrAxMaN | 2016-10-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Rzetelne opisanie życia pomiędzy wcieleniami (inkarnacja/reinkarnacja dusz). Autor poprzez hipnozę regresyjną szeroko opisał zasady działania tzw. 'świata astralnego' z pozycji nowoczesnego podejścia do tematu. Nowoczesnego w ujęciu nie 'magicznym' lecz bardziej 'naukowym'.
Pozycja zdecydowanie niezwykle istotna dla wszystkich interesujących się psychologią i parapsychologią, czyli człowiekiem w rozumieniu holistycznym.

olguska | 2010-12-17

gdzie po śmierci trafia dusza

greg | 2016-12-01
Przeczytana: 01 października 2014