Zgłosuj na książki roku 2017

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Dermatologia, medycyna,
zdrowie, medycyna
Rakszasi

Pierwsza w naszym kraju publikacja polskieog autorstwa poświęcona zagadnieniom medycyny estetycznej. Niniejsza, dwutomowa praca zawiera najistotniejsze zagadnienia z tej dziedziny, zebrane w formie praktycznych informacji wynikających z wieloletniej pracy autorów i wiedzy z piśmiennictwa.

źródło opisu: tył ksiażki

źródło okładki: zdjęcie ksiażki

Rakszasi | 2016-08-08
Na półkach: Przeczytane, Naukowe
Przeczytana: 08 sierpnia 2016

Sporo przydatnych informacji na temat substancji, a także metod wykonywania poszczególnych zabiegów związanych z odmładzaniem skóry. Prosta i przejrzysta konstrukcja.

CzytelniczkA | 2016-11-08