O co chodzi baptystom?

Wydawnictwo: Słowo Prawdy
religia
Haltolion

...pomimo długiej historii, baptyzm czuje się jak ryba w wodzie wśród współczesnych oddolnych nurtów chrześcijaństwa, które wzywają do prostoty wiary i jednoznacznego osobistego nawrócenia. Jak to możliwe? Jak to się łączy? Jaki w zasadzie jest Kościół baptystów? O co baptystom chodzi? Czego można się po nich spodziewać? Jakie wartości są dla nich ważne, a jakie uznawane za drugo- czy...

Jak to możliwe? Jak to się łączy? Jaki w zasadzie jest Kościół baptystów? O co baptystom chodzi? Czego można się po nich spodziewać? Jakie wartości są dla nich ważne, a jakie uznawane za drugo- czy trzeciorzędne?

O tym wszystkim w tej krótkiej książeczce. Dodam od razu - pisanej z osobistym zaangażowaniem. Piszę o własnym Kościele, w którym znalazłem wiarę i Boga. Ale z jednoznaczną motywacją pisania uczciwie - że przytoczę klasyka Internetu - "jak jest"

- ze Wstępu Autora

źródło opisu: slowoprawdy.pl

źródło okładki: slowoprawdy.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!