Outside the Lines

Okładka książki Outside the Lines Emily Goodwin
Okładka książki Outside the Lines
Emily Goodwin Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-10-23
2015-10-23
romans

Książka miła, lekka i przyjemna. Było w niej troszkę humoru, co jak dla mnie idzie na plus.
Felicity to raczej taka szara myszka, jednak mimo wszystko autorka nie sprawiła, że jej postać mnie irytowała. Z kolei Ben to pewny siebie chłopak, który od samego początku wiedział czego chce i dążył aby to dostać :)
Fabuła książki raczej przewidywalna, jednak książka na pewno jest dobra na relaksacyjny wieczór.

Fabuła książki raczej przewidywalna, jednak książka na pewno jest...

Książka zdecydowanie z rodzaju tych relaksujących i poprawiających humor. Najbardziej w całej pozycji podobały mi się początkowe rozdziały. Autorka miała ciekawy pomysł na skonfrontowanie ze sobą głównych postaci. Tym kupiła mnie już od początku. Generalnie pozycja ta była dosyć przewidywalna, ale przyznam, że sama postać Bena trochę mnie zaskoczyła...

Cała otoczka kolegów z pracy oraz rodziny Felicity stanowiła przyjemne tło dla rozwijającej się akcji. Sama bohaterka również sprawiała pozytywne wrażenie.

Pozycja ta zaczęła się bardzo obiecująco i do pewnego momentu miałam nadzieję na fajerwerki, ale niestety nie znalazłam tutaj nic, co zostałoby ze mną na dłużej. Jednak mimo wszystko warto po nią sięgnąć ze względu na poczucie humoru bohaterów. Lektura lekka i przyjemna.

Cała otoczka kolegów...

• 2016