Jak pokochać siebie

biznes, finanse
Złote Myśli
2008-01-01
2008-01-01

Książka w sam raz dla nastolatek, może być wstępem do pracy nad sobą, ale dla nieco bardziej świadomych osób (kobiet, bo to do nich zwraca się autor) może okazać się, delikatnie mówiąc niewystarczająca.
Autor opisuje tu totalne podstawy, np. czym jest wewnętrzny krytyk, zazdrość i takie tam oczywistości.

A o poziomie podstawowości tej ksiazki niech świadczy fakt, że autor wspomina żeby się nie martwić wyrzutami sumienia, że się kocha siebie, bo to niekoniecznie musi oznaczać egoizm xddd
No aha, dzięki za info.

A o poziomie podstawowości tej ksiazki niech świadczy fakt, że...

Książeczka napisana przez socjologa, który udzielał rad przez internet (podobno z dużym powodzeniem). Autor pokazuje nam kobietom (książka jest skierowana do kobiet) jak pokonać wewnętrznego krytyka i pokochać siebie, a świat stanie się dla nas przyjemniejszym miejscem. Zamieszczone są w niej ćwiczenia. Przeczytałam ją z ciekawości i oceniłam jako przeciętną, bo nie mam problemu z samoakceptacją i nie obchodzą mnie opinie innych na mój temat nawet gdy są krytyczne. Być może dla kobiety, która ma z tym problem rady okażą się rewelacyjne.

• Psychologia
  • 2013 i wcześniej
  • Mam w biblioteczce
  • Kindle
  • Sprzedane
  • Psychologia i Coaching

Dodaj cytat z książki Jak pokochać siebie