Jak pokochać siebie

Wydawnictwo: Złote Myśli
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Poznaj sekret, jak skutecznie rozwiązywać problemy i osiągać życiowe cele.Czy chciałabyś poznać niezwykle praktyczne ćwiczenia, powstałe na podstawie ponad 1000 udzielonych porad psychologicznych i jako podsumowanie moich dotychczasowych doświadczeń jako jednego z niewielu w Polsce specjalistów, którzy udzielają pomocy psychologicznej poprzez internetowe poradya Swego czasu poszukiwałam psychologa i trafiłam właśnie na stronę Marcina. Tak naprawde jest on osobą, która jako jedyna w Internecie wzbudziła moje zaufanie. zgadzam się z nim, że większość problemów psychologicznych bierze się ze zbyt surowego traktowania siebie. Doskonale rozumiem przesłanie Autora i całkowicie zgadzam się z tym, co pisze w ebooku Jak pokochać siebiea . Anna Grabka redaktorka serwisu www.relacje.netPracując z wieloma klientami, starając się poznać ich indywidualną sytuację, z której każda wydawała się niepodobna do innej, niemal za każdym razem dochodziłem do wniosku, że pokochanie siebie, obdarzenie siebie samego troską, wsparciem i uwagą, mogłoby te problemy rozwiązać. Ci z moich klientów, którzy podjęli to wyzwanie i wyruszyli w drogę poznawania oraz akceptowania siebie samych, potwierdzili moje przypuszczenia. Im lepiej udawało im się pokochać siebie, tym sprawniej radzili sobie z problemami, jakie napotykali w życiu. Udawało im się pokonać lęk przed innymi ludźmi, przychylniej patrzeć na swoje ciało, a w niektórych wypadkach, choć brzmi to niewiarygodnie, mijały także ich fizyczne dolegliwości!Dlaczego nie wolałem napisać: Jak pokonać depresjęa Jak zaakceptować swoje ciałoa Jak osiągnąć sukcesa Jak wygrać z anoreksjąa Jak zniszczyć w sobie lęka Jak stać się pewnym siebiea Marcin Pietraszek z wykształcenia jest specjalistą w zakresie pomocy społeczno-terapeutycznej. Jego praca magisterska dotyczyła psychologii analitycznej Carla Gustava Junga. Umiejętności terapeutyczne zdobywał m.in. w Ośrodku Terapeutycznym Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologii zorientowanej na Proces, gdzie na bieżąco uczestniczy w profesjonalnych szkoleniach. Autor prowadzi wirtualny gabinet psychologiczny na stronie: http://www.psych.pl, gdzie można zamówić porady psychologa on-line.Mając zaufanie do swojej wiedzy, doświadczenia, intuicji, lepiej poradzisz sobie także w sprawach finansowych. Ufając sobie, także w innnych wzbudzisz zaufanie i szacunek, a przez to łatwiej będzie Ci odnosić sukcesy. Tak zadbasz o sprawy zawodowe i o pieniądze. Żyjąc w zgodzie ze sobą, także Twoje fizyczne zdrowie będzie w lepszej formie. Dbając o równowagę pomiędzy sferą fizyczną, psychiczną i duchową, unikniesz wielu problemów będących następstwem wyparcia oraz sytuacji stresowych.

hienka7 | 2013-11-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 01 listopada 2013

Książeczka napisana przez socjologa, który udzielał rad przez internet (podobno z dużym powodzeniem). Autor pokazuje nam kobietom (książka jest skierowana do kobiet) jak pokonać wewnętrznego krytyka i pokochać siebie, a świat stanie się dla nas przyjemniejszym miejscem. Zamieszczone są w niej ćwiczenia. Przeczytałam ją z ciekawości i oceniłam jako przeciętną, bo nie mam problemu z samoakceptacją i nie obchodzą mnie opinie innych na mój temat nawet gdy są krytyczne. Być może dla kobiety, która ma z tym problem rady okażą się rewelacyjne.

FIREbombMAN | 2015-08-09
Przeczytana: 2012 rok