PRo-MOC-ja. Reklama i public relations w małej firmie

Okładka książki PRo-MOC-ja. Reklama i public relations w małej firmie Marcin Pietraszek
Okładka książki PRo-MOC-ja. Reklama i public relations w małej firmie
Marcin Pietraszek Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Onepress
2014-02-21
2014-02-21
PR reklama mikrofirma

Cóż, dla osoby, która interesuje się chociaż trochę marketingiem w dobie social media, ta książka nie będzie stanowić inspiracji. To krótki, bardzie ogólnie zarysowany przewodnik dla małych firm, które naprawdę nie wiedzą co się z czym je. Otrzymujemy masę porad, ale żadna z nich nie jest dobrze wyjaśniona, może to celowy zabieg? Nie wiem, aczkolwiek taka formuła do mnie nie przemawia, ja nie dowiedziałem się po ukończeniu lektury niczego, czego już bym nie wiedział, lecz myślę, że znajdą się tacy, dla których będzie to zachęta do rozpoczęcia budowania marki i działań promocyjnych dla tejże.

Mało informacji ale za to dużo lania wody. Liźnięcie każdego rodzaju promocji ale nic nie jest zgłębione.

Lepiej wydać te pieniądze na konkretną książkę o social media czy google adwords, no chyba że kogoś interesują rady pt. "rozdawaj ulotki tam gdzie przebywa twoja grupa docelowa".

Podstawy podstaw, przyjazna lektura dla każdego kto nie chce mieć nic wspólnego z marketingiem / PR, ale prowadzi biznes który wymaga takich działań.

• Reklama
  • Marketing
  • Biznes/rozwoj
  • Przeczytane w 2014
  • Biznes/marketing

Dodaj cytat z książki PRo-MOC-ja. Reklama i public relations w małej firmie