Narkotyki, narkomania. Podstawy wiedzy

narkotyki, narkomania
inne
Kuro_inu

Współczesny człowiek to często człowiek zniewolony. Nie w klasycznym tego słowa znaczeniu, ale przede wszystkim przez własne słabości. Jedną z nich jest uzależnienie od substancji psychoaktywnych. Dając złudne poczucie szczęścia, pustoszą one zdrowie psychiczne i fizyczne oraz pozostawiają po sobie pustynię duchową, szczególnie wśród młodych ludzi. Aby jednak przeciwdziałać i zapobiegać tej patologii, niezbędne jest posiadanie wiedzy na ten temat. Bazując na swoim 15–to letnim doświadczeniu zawodowym - policjanta zwalczającego przestępczość narkotykową, pragnę przekazać w Państwa ręce tą oto publikację. Zawarte w niej informacje mam nadzieję, że pomogą lepiej zrozumieć problematykę narkomanii oraz poznać „świat” narkotyków. Pragnę podziękować ks. Norbertowi Pikule za pomoc i rady.

źródło opisu: http://www.tolle.pl/pozycja/narkotyki-narkomania

źródło okładki: http://www.tolle.pl/pozycja/narkotyki-narkomania

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!