978-83-7256-966-0
religia
JASKIERKA57

Wierzymy, że 1 lipca 2005 r. Bóg usłyszał nasze modlitwy i - za wstawiennictwem naszego Wielkiego Błogosławionego Rodaka Jana Pawła II - okazał nam swoje miłosierdzie, ratując naszą córkę ze szponów śmierci. Wierzymy, że w swojej niezmierzonej mądrości i dobroci tchnął życie nie tylko w nią, ale i w nasze dusze. Wierzymy, że wiara czyni cuda! Joanna i Jacek Wrona Właśnie tutaj w Częstochowie...

Joanna i Jacek Wrona

Właśnie tutaj w Częstochowie miałem przyjemność i szczęście ponownego spotkania słodkiej Glorii Marii! Były to chwile pełne ludzkiego ciepła. To oblicze, te oczy, które mówią o miłości, o niewinności - jakież to wielkie wzruszenie. To radość dotknięcia własną ręką jej historii. Chwile szczególne, cudowne, w których cieszyłem się z bezpośredniego odczucia wstawiennictwa bł. Jana Pawła II.
Arturo Mari

źródło okładki: http://wydawnictwo.cpps.pl/produkt/pokaz/210/wiara-czyni-cuda.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!