Świadectwo Glorii Marii. Rzecz o nadziei

Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
978-83-7256-916-6
religia
JASKIERKA57

Trzecia córka Jacka i Joanny, siostra Dominiki, Wiktorii i Maksymiliana. Historia jej przyjścia na świat i cudownego wyzdrowienia będzie jednym z dowodów świętości w procesie beatyfikacyjnym Sługi Bożego Jana Pawła II. Wielka wiara jej matki we wstawiennictwo Czarnej Madonny i pomoc z nieba Naszego Wielkiego Rodaka spowodowały, że Gloria Maria żyje i wspaniale się rozwija!

źródło opisu: Pomoc Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa, 2008

źródło okładki: http://www.gloriamaria.pl/

JASKIERKA57 | 2012-10-13
Przeczytana: 13 października 2012

TA MAŁA KSIĄŻECZKA LICZĄCA 96 STRON UZMYSŁAWIA NAM JAK WARZNA JEST W NASZYM ŻYCIU:WIARA,NADZIEJA I MIŁOŚĆ.PIĘKNE ŚWIADECTWO MARII GLORII PRZEDSTAWIA ŻYCIE KATOLICKIEJ RODZINY PODDANEJ PRÓBIE ZAWIERZENIA BOGU. KSIĄŻECZKA KOSZTUJE NIECAŁE 10ZŁ,ALE NAPRAWDĘ WARTA POLECENIA.JA PRZECZYTAŁAM JĄ W CIĄGU GODZINY JAK SIĘ ZACZNIE JĄ CZYTAĆ TO NIE MOŻNA SIĘ ODERWAĆ:)