wywiad
literatura faktu
gaggatka

Tomasz Raczek i Katarzyna Marcysiak, każde na swój sposób, w osobistych rozmowach, próbują dotrzeć do prawdy, dowiedzieć się co zaproszone przez nich panie myślą o świecie i najważniejszych dla nich sprawach. Kobiety zwyczajne, a niezwykłe. Znane, ale nie rozpoznane do końca. Bogate w doświadczenie, próbujące zmienić świat. Szczerość bohaterek książki czasem odbiera mowę. Oto one Jadwiga Barańska, Joanna Bator, Katarzyna Bonda, Sylwia Chutnik, Maria Czubaszek, DJ Wika, Małgorzata Halber, Majka Jeżowska, Kayah, Olga Lipińska, Teresa Lipowska, Krystyna Prońko, Monika Pyrek, Alicja Resich-Modlińska, Rena Rolska, Zdzisława Sośnicka, Joanna Szczepkowska, Izabela Trojanowska, Agata Tuszyńska, Alicja Węgorzewska, Martyna Wojciechowska i wiele innych.

źródło opisu: www.latarnik.com.pl

źródło okładki: 1483193072317-2003266253.jpg

Riwona | 2016-12-31
Na półkach: Przeczytane, Ludzie ciekawi
Przeczytana: 31 grudnia 2016

Dwie rzeczy są dla mnie wyjątkowe:

Pierwsza dotyczy ciekawych pytań, które okazały się nośnikiem dobrej energii.
Druga, to klimat samych rozmów, jaki udało się stworzyć dzięki nawiązanym relacjom i wiedzy na temat tego, o co chce się dopytać.

Dla wszystkich zwolenników gorzkiej prawdy (niż słodkich kłamstw) :-)

Polecam z życzeniami szampańskiej zabawy i wielu cudowności w Nowym Roku!

Agnieszka | 2016-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2016

Bardzo fajne wywiady z ciekawymi kobietami. Warto przeczytać.

książek: 2033
Komaga | 2016-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2016

33 interesujące kobiety. Każda inna i każda cudowna. Rozmowy niby takie zwykłe bo bez zadęcia i sztucznego blichtru a takie miejscami zaskakujące.

SUNDAY | 2018-03-18
Przeczytana: 28 marca 2018