Powrót do Roissy

Wydawnictwo: Mireki

Po kilkunastu latach od ukazania się Historii O , nieoczekiwanie pojawia się jej nieznany rozdział? Czy może to być prawdziwe zakończenie Historii O wycofane przez autorkę z wydania integralnego? Jeżeli tak, to jest ono zaskakujące zarówno dla czytelnika, jak i dla samej O. Tym razem do Roissy wysyła ją Sir Stephen. Niemal surrealistyczna rezydencja, do której odstawił ją pewnego dnia Rene, ma jeszcze jedno skrzydło. Poznajemy je dopiero teraz, tak samo jak całą architekturę Roissy. Czy daliśmy się zwieść, czytając pierwszą O, czy może teraz jesteśmy zwodzeni?

Beremis | 2014-08-06

Jeżeli jest to "zaginiony" rozdział, to powinien być dalej zaginiony.
Jeszcze gorzej niż pierwszy tom. Nawet do 1/3 nie udało mi się dotrwać, a krótka to pozycja. Jakaś podróba i tak kiepskiego oryginału.

Kominek | 2014-10-17

Odległa w czasie lektura, która być może doczeka się szerszego rozwinięcia.

Sakarya | 2016-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2016

Hhmm... i to ma być zakończenie? Spodziewałam się czegoś lepszego

goska1318172 | 2016-10-29
Przeczytana: 29 października 2016