Głos pożądania

Wydawnictwo: Amber
Appel du désir
literatura piękna
Ophelia

Dziewczyna, która przeżyła całe swoje dwadzieścia pięć lat w niewinności i cnocie, nagle słyszy głos pożądania... Emocje erotyczne są wszechobecne w tej powieści, gdzie seks współgra z uczuciami, a uczucia z seksem, i dlatego Głos Pożądania to wielka francuska powieść erotyczna. Franck Spengler, autor antologii 1969-2009. Années érotiques Christelle jest grzeczną, skromną...

Franck Spengler, autor antologii 1969-2009. Années érotiques

Christelle jest grzeczną, skromną dwudziestopięciolatką, która niebawem ma wyjść za mąż. Ale jedno spotkanie na wieczorze wyborczym sprawi, że jej świat zachwieje się w posadach. Dziewczyna zda sobie nagle sprawę, że jej życie było pełne niepotrzebnych ograniczeń. Krok po kroku będzie uwalniała się z gorsetu, który ją więził, wyzwalając swoje pragnienia. Jej niezaspokojony apetyt i zuchwały urok będą jej najlepszą bronią – w osiągnięciu celu i przekonaniu partnerów, by przekraczali wszelkie granice.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Romantyczka | 2019-07-06
Przeczytana: 22 czerwca 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

"Głos pożądania "opowiada o pięknej Christelle,kobiecie niemal idealnej. Christelle jest blondynka o pięknej idealnej urodzie młodej Wenus ,ma 25 lat ,ambitna prace naukowa, do tej pory była grzeczna i ułożona młoda kobieta i niedługo ma wziąść ślub ze swoim narzeczonym Fabricem, który jak do tej pory był jej pierwszym i jedynym mężczyzna.

Wszystko zmienia się gdy Christelle wraz z narzeczonym udają się na wieczór wyborczy gdzie bohaterka poznaje znacznie starszego od siebie o charyzmatycznego Martina który kandyduje na wysokie stanowisko.

Od pierwszej chwili pomiędzy Matinem a Christelle wybucha pożądanie któremu nie można się oprzeć. I choć Christelle nie chce zdradzić narzeczonego, szybko ulega głosowi pożądania.

Seks z Martinem wyzwala w Christelle demona seksu który chce doświadczać rzeczy zakazanych i nie ma oporu przed chodzeniem do łóżka z każdym. Dziewczyna wyznaje prawdę narzeczonemu, nie chce jednak on jej tracić wiec przystaje na jej związek z Martinem. ...

nomi1997 | 2017-02-22
Przeczytana: 2016 rok

Gosia | 2016-06-11
Przeczytana: 11 czerwca 2016

Książka wciągnięta na raz. Skusił mnie opis z tyłu książki, jednakże treścią nie powala. Cieszę się, że książkę zakupiłam na promocji.
Dzieje się sporo, mam wrażenie, że autor próbował w książce zawrzeć wszystkie swoje fantazje. Orgia z transwestytą w klubie swingerskim, trójkąty, seks w toalecie, w kinie... Wszystko ok, ale brakowało mi opisów.

Wiedźminka | 2016-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2016

Nie wiem po co powstają takie pseudo-książki raz za razem?
To brzmi jak intymne zapiski autorki/autora? który ujawnił je szerszemu gronu - czytelnikom. Jest tu i seks w toalecie, i fantazje o trójkącie, klubie swingerskim... Brzmi to trochę jak zboczony dairy blog :P
Znam lepsze...

Patrycja | 2015-11-09

streszczając: wszystko w tej książce kręci się wokół seksu. zero romantyzmu,głębszych uczuć.Główna bohaterka jest egoistyczna,nastawiona tylko na własne potrzeby i żądania. Dla niektórych czytelników sceny mogą wydawać się obleśne,ohydne. Plus za ciekawy styl, lubię kiedy książka podzielona jest na osoby mówiące. No i czyta się bardzo szybko. Powieść sama w sobie nie wnosi nic do literatury erotycznej, po prostu kolejna książka o seksie. Na deszczowe dni i nudę można przeczytać

Małgorzata Cichosz | 2015-06-13
Przeczytana: 13 czerwca 2015

Hmm.. Książka powiedziałabym jest płytka. Powierzchowna i jak dla mnie nie ma w sobie absolutnie nic z erotyzmu.

bookish | 2015-05-18
Przeczytana: 18 maja 2015

w tej książce tak naprawdę nic się nie dzieje. niby miał być to taki mega erotyk, ale wykonanie żadne. wszystko kręci się wokół głównej bohaterki, która jest zachłanna i jak dla mnie cholernie egoistyczna.

BartoszW | 2014-10-23
Przeczytana: 14 października 2014

Książka dla osób o silnych nerwach i mocno otwartym poglądzie na świat.
Zdecydowanie nie polecam osobom konserwatywnym.
Erotyk, wręcz w pewnych momentach za mocno wykraczający poza granice zdrowego erotyzmu, może dlatego tak mocno "intrygujący".
Otwartość z jaką przedstawiane są sytuacje, może być dość szokująca, kontrowersyjna. Niejednokrotnie można zastanowić się czy sytuacje opisywane stanowią coś "ekscytującego", czy bardziej "obrzydzającego".

AGNES | 2014-10-12
Przeczytana: 12 października 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fabuła słaba. Cała autorska wyobrażnia została wykorzystana w opisach scen erotycznych.
Taka tam opowiastka na godzinkę czytania.

Aileen20 | 2014-09-20
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 20 września 2014

Książka do poczytania jeśli ktoś ma ochotę na trochę erotyki.
Nie ma w niej jakiegoś niespotykanego polotu i finezji.

Bardzo, bardzo przeciętna.