Kuchnia Polska. Menu wielokrotne

Wydawnictwo: Publicat
83-245-1237-9

"Kuchnia polska. Menu wielokrotne" - to książka kucharska, która pozwala bez wysiłku zaplanować i przygotować rodzinny obiad 3-daniowy. Podział stron na 3 osobne moduły - zupy i surówki, dania główne, ciasta i desery - pozwala dowolnie skomponować dania obiadowe, np. kotlety mielone możesz zestawić z zupą pomidorową i sernikiem na deser, a innym razem z rosołem i lodami. Wygodna oprawa ze spiralką - sprawia, że książka łatwo się otwiera, a strony nie "przewracają się" podczas gotowania.
Do tego praktyczne informacje:
- stopień trudności, liczba porcji, czas przygotowania, kaloryczność potraw i koszt wykonania
- kolorowe fotografie przy każdym przepisie
- przelicznik miar ułatwiający pracę w kuchni

źródło opisu: www.poczytaj.pl

źródło okładki: www.gandalf.pl