Dzielny prosiaczek

Wydawnictwo: Egmont Polska
Piglet the Brave
bajki
Aurelia

Prosiaczek ciągle się czegoś bał i bardzo chciał pozbyć się strachu. Przyjaciele zaczęli mu radzić, jak to zrobić. I urządzili Prosiaczkowi zabawę w niebanie się! Tak dobrze się bawili, że Prosiaczek wreszcie przestał się bać... Ta opowieść to lekcja o tym, jak oswoić strach.

źródło opisu: sklep.egmont.pl/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Aurelia | 2016-03-13
Przeczytana: 12 marca 2016

Prosiaczek strachliwy członek Stumilowego lasu. Opowiadanie jest o tym,że każdy z nas może się bać jednak możemy to przezwyciężyć w każdej chwili nawet za pomocą przyjaciół.

J_85 | 2016-03-02
Przeczytana: 01 marca 2016

"Straszne rzeczy wcale nie muszą być takie straszne, jeśli ma się dobrych przyjaciół, z którymi można się ich nie bać." Wszyscy czegoś się boimy, ale kiedy obok nas jest ktoś dla nas ważny, strach jest dużo mniejszy.