Magia Ruby. Programowanie na wesoło

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Ruby wizardry : an introduction to programming for kids
Anna

Magia Ruby Ruby to doskonały język programowania dla początkujących: łatwy do nauczenia, o dużych możliwościach i fajny w użyciu! Czyż nauka nie jest jednak ciekawsza, gdy pomagają nam czarodzieje i smoki? Magia Ruby to wesoła, ilustrowana bajka, która nauczy Cię, jak programować w Ruby i zabierze w fantastyczną podróż. Śledząc przygody młodych bohaterów - Rubena i Scarlett - zdobędziesz...

Magia Ruby
Magia Ruby to wesoła, ilustrowana bajka, która nauczy Cię, jak programować w Ruby i zabierze w fantastyczną podróż. Śledząc przygody młodych bohaterów - Rubena i Scarlett - zdobędziesz prawdziwe umiejętności programistyczne.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/Magia-Ruby,129335808,p.html

źródło okładki: https://emp0pwn0storage0prod.blob.core.windows.net/images/129859832b

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!