Most na drugi brzeg

Wydawnictwo: Apostolicum
9788370319601
religia
almondfairy

Jezus przyszedł na świat przede wszystkim po to, żeby pokazać, jaki jest Bóg. Przyszedł do ludzi, którzy byli pobożni, wierzący, którzy praktykowali modlitwę i czytali święte Pisma. Głoszona przez Niego nauka była swoistą rewolucją jak na tamte czasy i prowokowała do zmiany życia. Również i obecnie potrzebujemy tej nauki, aby nasze życie się zmieniało, aby Ewangelia, którą słyszymy, przemieniała naszą mentalność, sposób myślenia i reagowania.
Wszystko, co najlepsze w życiu, potrzebuje zaangażowania. Zobacz, za czym tęsknisz, czego ci brakuje, jakiej pełni jeszcze nie doświadczasz. Obok twoich pragnień stoi Jezus Chrystus, który przygotował wspaniały plan dla twojego życia. On wie, jak wybudować most, który połączy twoją codzienność z rajem przygotowanym dla ciebie przez Boga.
Zapraszam cię, abyśmy wspólnie przeszli tę drogę, pamiętając o tym, że to, co dobre, to, co wartościowe, potrzebuje czasu, wysiłku i pracy. Na tej drodze będziemy się starali dostrzec i odpowiedzieć na zaproszenia Jezusa do przekraczania pewnych schematów i przyzwyczajeń, którymi być może żyjemy na co dzień. Razem z Nim będziemy stawiać pewne kroki na drodze do Bożego serca, aby doświadczyć prawdziwej wolności i życia obfitującego w błogosławieństwo.

źródło opisu: http://www.apostolicum.pl/shop/?p=2&id_product=1960

źródło okładki: http://www.apostolicum.pl/shop/?p=2&id_product=1960

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!