Zacznij nowe życie czyli jak doświadczyć mocy Boga dziś

Okładka książki Zacznij nowe życie czyli jak doświadczyć mocy Boga dziś Krzysztof Kralka SAC
Okładka książki Zacznij nowe życie czyli jak doświadczyć mocy Boga dziś
Krzysztof Kralka SAC Wydawnictwo: Apostolicum religia
religia
Apostolicum
2018-06-01
2018-06-01
9788379191161
przemiana wzrost duchowy żywa wiara

Bardzo wartościowa książka. Porusza wiele istotnych spraw dotyczących nawrócenia, żywej wiary, grzeszności i życia we wspólnocie. Zawarte są w niej również motywujące świadectwa nawróceń, uzdrowień, a tym samym dowody działalności Jezusa, Boga we współczesnym życiu.
"Każdy z nas ma do przebycia pewną drogę w życiu. Dla każdego z nas jest ona inna. Dla każdego z nas Bóg przygotował wspaniały plan. Wielkim pragnieniem Boga jest zbawić całego człowieka, nie tylko przemieniać i uzdrawiać sferę naszego ducha, lecz także sferę naszego ciała, bo Bóg kocha też nasze ciało. On kocha całego człowieka."
"Bóg kocha bezwarunkowo. Kocha Cię nie dlatego, że coś dobrze dla Niego zrobiłeś. Nawet jeśli zrobisz coś zle lub jeśli nic nie zrobisz, będzie Cię kochał tą samą miłością. Nie będzie Cię kochał bardziej, jeśli pójdziesz jutro do spowiedzi czy na adorację. Jego miłość nie zwiększy się, jeśli przez kilka dni będziesz milszy dla ludzi. Wiesz dlaczego? Bo dzisiaj Bóg kocha Cię całkowicie, nie da się już bardziej i mocniej."
"Jezus, wie, że nawrócenie boli, dlatego traktuje je jako proces. Nie wymaga od Ciebie dzisiaj, już teraz, abyś miał stuprocentową miłość, aby już wszystko było doskonałe.(...) Jezus nie terroryzuje nawróceniem, ale uczy Cię, że nieustannie trzeba się nawracać."

• Religijne

Dodaj cytat z książki Zacznij nowe życie czyli jak doświadczyć mocy Boga dziś