Przebudzenie aury. Techniki rozwoju ciała energetycznego

Tłumaczenie: Karolina Bochenek
Wydawnictwo: Illuminatio
The Awakened Aura: Experiencing the Evolution of Your Energy Body
poradniki
Precious

Ludzkość wkracza w nową erę, nasze ciała energetyczne przechodzą ewolucję, wewnątrz i wokół aury tworzą się nowe struktury krystaliczne. Jakie będą następstwa tych zmian? Kala Ambrose uczy, jak połączyć się z naszym szybko zmieniającym się ciałem energetycznym, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności na każdym z poziomów: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Ten przełomowy...

Ten przełomowy podręcznik zawiera szeroką gamę praktycznych ćwiczeń, schematów i instrukcji, które pokazują, jak wykorzystać otaczającą nas energię, by stworzyć i wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu i świecie.

Dzięki lekturze, nauczysz się:
– Widzieć aurę i poszerzać swoje pole auryczne;
– Uzdrawiać swoje ciała energetyczne oraz łączyć się z falującą wokół ciebie energią;
– Interpretować kolory aury, dostrzegać przewodników duchowych i nawiązywać z nimi kontakt;
– Używać energii żywiołu, by zwiększyć pole aury;
– Tworzyć silne pola ochronne;
– Dostrajać się do ciał subtelnych, wzmacniać je i regenerować;
– Dostrzegać wpływ myśli i emocji na aurę.

Ta książka zawiera wszystko, co powinieneś wiedzieć o naturze aury, jej rozwoju oraz wpływie na twoje życie!

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2016

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/

Kinia | 2016-12-21

Przeczytane jednym tchem, kopalnia wiedzy o aurze. Na razie nie czytałam lepszej książki na ten temat. Rzadko się zdarza tak lekki opis wraz z dużą dozą i jakością informacji. Polecam :)