Jestem drugi. Autentyczne historie. Odmienione losy

Wydawnictwo: Aetos Media
I am second
Ursa

Wiele historii. Jedno niezwykłe zakończenie. Zawodowy baseballista. Pastor z Tennessee. Gwiazda reality show. Samotna matka. Muzyk rockowy z multiplatynowymi płytami w dorobku. Co te osoby mają ze sobą wspólnego? Wszystkie sięgnęły dna. I wszystkie się od niego odbiły. Czasem głośne, czasem nieznane – oto autentyczne historie ludzi skonfrontowanych z własną bezsilnością i niemocą, którzy...

Wiele historii. Jedno niezwykłe zakończenie.

Czasem głośne, czasem nieznane – oto autentyczne historie ludzi skonfrontowanych z własną bezsilnością i niemocą, którzy odkryli zdumiewającą prawdę. Przekonali się, że zamiast polegać na sobie lub uciekać w nałogi, mogą oprzeć się na niezawodnym źródle miłości, nadziei i wolności: na Bogu, który ich stworzył.

Ich świadectwa przedstawione w tej książce – szczere do bólu, poruszające i inspirujące – przypominają, że nikt nie jest tak daleko od Boga, by nie mógł Go znaleźć.

Dołącz do nich – a także do tysięcy innych osób, które postawiły Boga na pierwszym miejscu, ogłaszając: „Jestem drugi”.

Rozwód. Odrzucenie. Dyskryminacja. Narkotyki. Prostytucja. Blichtr sławy… Bohaterowie tej książki opowiadają o swoim dawnym życiu bez retuszu. Ich poruszające, dramatyczne historie są autentyczne, prawdziwe do bólu.

Ludzie ci odkryli jednak nadzieję, która jest równie prawdziwa i która pomogła im przezwyciężyć frustrację, nieumiejętność zmiany samego siebie oraz autodestrukcyjne próby znalezienia szczęścia i pokoju na własną rękę.

Z relacji przedstawionych na kolejnych stronach wypływa jasne przesłanie – zmiana jest możliwa, radość jest możliwa! To nie puste słowa – odmienione losy bohaterów poszczególnych rozdziałów są tego najlepszym dowodem.

Jeśli wątpisz, czy twoje życie może się zmienić, czy kiedykolwiek doświadczysz pokoju serca i czy jesteś kochany – odnajdziesz w tej książce inspirację i motywację. Odkryjesz, że źródłem prawdziwej nadziei jest przyjaźń z Bogiem, która wiąże się ze zdecydowanym postawieniem Go na pierwszym miejscu.

Mówiąc: „Jestem drugi”, poznasz smak autentycznej wolności.

Dave Sterrett jest mówcą, misjonarzem i ambasadorem ruchu I Am Second. Wykłada Nowy Testament, filozofię i apologetykę na Liberty University w Lynchburgu w stanie Wirginia. Jest autorem i współautorem kilku książek, w tym: Why Trust Jesus, „O” God oraz serii trzech nowel The Coffeehouse Chronicles, które napisał razem z Joshem McDowellem.

Doug Bender jest instruktorem ruchu I Am Second i autorem dostępnych na stronie www.iamsecond.com materiałów do pracy w małych grupach. Szkoli kościoły, stowarzyszenia i osoby prywatne, promując ideę małych grup „Jestem drugi”, które pomagają uczestnikom dzielić się przesłaniem o Jezusie z rodziną i ze znajomymi. Ponadto Doug współpracuje z e3 Partners – organizacją macierzystą I Am Second – jako misjonarz w Etiopii i Indonezji. Jest mężem Catherine i ojcem rocznej Bethany.

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!