Modlitwa. Jak usłyszeć Boży głos

Wydawnictwo: Koinonia
DUCHOWOŚĆ MODLITWA
religia
margaretka77

Jak wygląda twój czas modlitwy? Czy zaczynasz do Boga mówić, zanim jeszcze wygodnie usiądziesz? Czy wylewasz przed Nim szeroki strumień wszystkich swoich skarg i trosk? W jaki sposób można cokolwiek usłyszeć, jeśli się nie słucha? Większość ludzi uważa, że modlitwa to prośby zanoszone do Boga o nasze potrzeby, bliskich czy rozwiązanie problemów. Modlitwa to jednak nie monolog człowieka. Jest...

Większość ludzi uważa, że modlitwa to prośby zanoszone do Boga o nasze potrzeby, bliskich czy rozwiązanie problemów. Modlitwa to jednak nie monolog człowieka. Jest to dialog z Bogiem, pełna miłości i zachęty rozmowa z miłującym Ojcem w Niebie, który chce dzielić się z nami swoim sercem.
Jeśli pragniesz:
- otrzymać od Boga konkretne wskazówki
- podnieść poziom radości w twoim życiu
- otworzyć się na Boże prowadzenie
- pogłębić relację intymności z Bogiem
- lepiej rozumieć Pismo Święte
- pomóc innym usłyszeć Boży głos
...ta książka jest właśnie dla ciebie!

źródło opisu: http://www.koinonia.org.pl/

źródło okładki: http://www.koinonia.org.pl/

Tusia | 2019-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2019

Genialny poradnik na temat modlitwy, slyszenia glosu Boga oraz uzdrowienia zranien z przeszlosci. Polecam.

Przeczytana: 26 września 2018

Nie ma idealnej formy modlitwy dla wszystkich ludzi. Inna wrażliwość, duchowość, patrzenie na świat potrzebują często innych form spotkania z Bogiem. Jedno jest jednak pewne – modlitwa to nie tylko mówienie, ale również słuchanie – coś, czego nieustannie się uczę i odkrywam na nowo.

Sięgnęłam ostatnio do książki "Modlitwa. Jak usłyszeć Boży" głos z Wydawnictwa Koinonia. Jestem nią…sama nie wiem. Zachwycona to niezbyt trafne określenie. Jestem po tej lekturze głodna. Pokazała mi moje braki, tęsknoty i pragnienia. Zobaczyłam jak bardzo chciałabym słyszeć Tego, który jest nieodłączną częścią mojego życia i mnie samej.

Dave i Linda Olson opowiadają o swoim doświadczeniu modlitwy. Uczyli się słuchać, potykając się na tej drodze niejednokrotnie i patrząc na owoce swoich zmagań. Przyszedł jednak czas, gdy stali się nauczycielami tego jak usłyszeć Boga – książka jest zbiorem ich historii, opowieści ludzi, których spotkali na swojej drodze i praktycznych rad w chodzeniu z Bogiem w...