Podróż do wnętrza. Rozpraw się z tym , co cię krępuje

Wydawnictwo: Gloria24.pl
religia duchowość
poradniki
margaretka77

Zmiana w sercu zmieni Twoje życie. Książka ta jest przewodnikiem po konkretnej metodzie dokonywania zmian w życiu. Nie chodzi tu jednak o zmiany płytkie, lecz takie, które sięgają głębi Twojego życia. Dopiero zmiana wnętrza umożliwia zmianę mniejszych czy większych przyzwyczajeń i zachowań. Dlatego właśnie Tobie – osobie poszukującej wzrostu – autor daje konkretne wskazówki na drodze do...

Zmiana w sercu zmieni Twoje życie.

Książka ta jest przewodnikiem po konkretnej metodzie dokonywania zmian w życiu.

Nie chodzi tu jednak o zmiany płytkie, lecz takie, które sięgają głębi Twojego życia. Dopiero zmiana wnętrza umożliwia zmianę mniejszych czy większych przyzwyczajeń i zachowań. Dlatego właśnie Tobie – osobie poszukującej wzrostu – autor daje konkretne wskazówki na drodze do rozprawienia się z grzechem i jego przyczynami.

Dotrzyj do źródła, utnij korzeń zła i ciesz się wolnością.

Każdy z nas ma w życiu coś, co go krępuje.

Bywa, że są to grzechy. Złe relacje. Natrętne myśli. Złe przyzwyczajenia.

Pan Bóg daje nam łaskę, byśmy z tego wychodzili. Ale dał nam też rozum, byśmy go konkretnie do swojego wzrostu wykorzystali.
Proponujemy więc dla Ciebie temat... badania własnego serca. Bo wszystko to co robimy i jacy jesteśmy bierze się z głębi serca. A zbadanie go, pozwala nam odkryć przyczynę naszych myśli, a później czynów.

Książka mówi o konkretnej, bazującej bazujące na wielowiekowej, potężnej praktyce Kościoła Katolickiego - o rachunku sumienia

źródło opisu: http://gloria24.pl/

źródło okładki: http://gloria24.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!