Gdzie bywa słoneczko?

Seria: Akademia Mądrego Dziecka
Wydawnictwo: Egmont Polska
busiulek

Akademia Mądrego Dziecka to wspaniała zabawa, a zarazem rozwijanie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej, poszerzanie wiedzy o sobie samym, o świecie – tym najbliższym i tym dalszym, oraz rozwijanie podstawowych umiejętności i wartości społecznych. To doskonałe stopniowe przygotowywanie do nauki czytania i pisania oraz uczenia się matematyki, poradzenia sobie w przyszłości w szkole i w życiu!

źródło opisu: www.sklep.egmont.pl

źródło okładki: www.sklep.egmont.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!