Zdrowy kręgosłup. Stres. Wady postawy. Ćwiczenia

Zdrowy kręgosłup. Stres. Wady postawy. Ćwiczenia
kręgosłup, zdrowie, ćwiczenia
zdrowie, medycyna
niqqa

XXI wiek oprócz postępu cywilizacji, niesie ze sobą szeroki wachlarz chorób cywilizacyjnych. Główną przyczyną licznych schorzeń jest zmiana stylu życia, stres, siedzący tryb pracy, brak aktywności fizycznej, zła dieta i wiele innych czynników. Szczególnie narażony jest układ ruchu. Warto uświadomić sobie, że przy niewielkim wysiłku jesteśmy w stanie utrzymać nasz organizm we właściwej kondycji i wspomóc jego funkcjonowanie. Książka "Zdrowy kręgosłup" zawiera porady, jak zapobiegać dolegliwościom kręgosłupa oraz jak sobie z nimi radzić. Wskazówki opracowane przez zespół specjalistów fizjoterapeutów pomogą opracować właściwą strategię rehabilitacji.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-sbm.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-sbm.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!