Ona ma siłę

Wydawnictwo: eManuskrypt
Onam ma siłę
Monika

Książka „Ona ma siłę” jest zbiorem myśli i przeżyć kobiety, która na co dzień łączy rolę mamy, żony i gospodyni domowej z prowadzeniem firmy i pisaniem bloga. Kobiety będącej czasem na życiowych rozdrożach ale niezłomnej w dążeniu naprzód i pielęgnowaniu swoich marzeń. Autorka – Iwona Wiśniewska posiada talent opisywania w wyjątkowy sposób rzeczy prostych i z pozoru błahych, nadaje im wielowymiarowości, potrafi czarować zwykłą szarą codzienność i odnajdywać piękno w każdym nawet najbardziej ponurym dniu. Jej książka jest swego rodzaju księgą mądrości współczesnej kobiety, skarbnicą życiowych inspiracji, wzruszeń i tysiąca emocji.

Autorka od czterech lat prowadzi bloga onamasile.com, który otrzymał specjalne wyróżnienie w konkursie Blog Roku organizowanym przez onet.pl. Od dwunastu lat miesza w Stanach Zjednoczonych. Pisać zaczęła w jednym z najtrudniejszych momentów życia. Na przekór wszystkiemu spróbowała zaczarować rzeczywistość. Dziś tysiące kobiet codziennie odwiedza jej bloga w poszukiwaniu inspiracji, wzruszeń i motywacji do walki o własne szczęście.

źródło opisu: www.emanuskrypt.pl

źródło okładki: www.emanuskrypt.pl

Iza | 2018-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2018

Wybrane chwile z życia codziennego autorki, mieszkającej na emigracji, podsumowane na końcu jej historią. Książka napisana pięknymi słowami, w piękny sposób. Wiele życiowych przemyśleń. Będę wracać do tej pozycji bardzo często. Polecam.

Ulubiony cytat z książki:
"I wszystko, co przytrafia ci się piękne - pielęgnuj. I wszystko, co przytrafia ci się trudne - wykorzystaj. Bo i to, i to przyda ci się w budowaniu jutra."

Dzastine | 2016-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2016

Książka pełna skrótów myślowych, nie zawsze i nie dla każdego zrozumiałych. Osobiscie nie odpowiada mi taka forma pisania. Czytanie było męczące. Pełno w niej niedopowiedzen i domysłów. Ładna okładka, ale treść jak dla mnie nie do końca wartościowa. Znajdziemy tu duzo "życiowych porad", zadnych konkretów, troche jakby pustosłowia.

deli | 2018-01-09

słowa, które pokazują nasz świat przez inny pryzmat; absolutnie piękne słowa, które dodają otuchy, pokazują urok banalnych spraw; przyczytałam już dwa razy i na pewno jeszcze do niej wrócę

basia03 | 2019-02-01
Przeczytana: 31 stycznia 2019