Ona ma siłę

Onam ma siłę
literatura piękna
Iwona Wiśniewska Ona ma siłę blog księga mądrości współczesnej kobiety

Na półkach: , , , , ,

Wybrane chwile z życia codziennego autorki, mieszkającej na emigracji, podsumowane na końcu jej historią. Książka napisana pięknymi słowami, w piękny sposób. Wiele życiowych przemyśleń. Będę wracać do tej pozycji bardzo często. Polecam.

Ulubiony cytat z książki:
"I wszystko, co przytrafia ci się piękne - pielęgnuj. I wszystko, co przytrafia ci się trudne - wykorzystaj. Bo...

słowa, które pokazują nasz świat przez inny pryzmat; absolutnie piękne słowa, które dodają otuchy, pokazują urok banalnych spraw; przyczytałam już dwa razy i na pewno jeszcze do niej wrócę

Książka pełna skrótów myślowych, nie zawsze i nie dla każdego zrozumiałych. Osobiscie nie odpowiada mi taka forma pisania. Czytanie było męczące. Pełno w niej niedopowiedzen i domysłów. Ładna okładka, ale treść jak dla mnie nie do końca wartościowa. Znajdziemy tu duzo "życiowych porad", zadnych konkretów, troche jakby pustosłowia.

• Poszukuję
  • W mojej biblioteczce
  • Przeczytane 2016 rok
  • Przeczytane w 2016
  • Chcę w prezencie
  • Przeczytane w 2018

Dodaj cytat z książki Ona ma siłę