Być piękną po 40-ce

Wydawnictwo: Printex
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
LubimyCzytać

Jeśli wkraczasz już w wiek dojrzały i obawiasz się efektów starzenia, a pragniesz zachować dobre zdrowie i opóźnić efekty starzenia, skorzystaj ze sprawdzonych i praktycznych porad i recept zawartych w tej książce. Autorka, poprzez swoje wieloletnie doświadczenie, zwłaszcza w tematyce medycyny naturalnej i kosmetologii, przedstawia tu ważne aspekty dotyczące ciała i urody kobiety, jak np. specjalne diety odchudzające czy pielęgnacja poszczególnych części ciała, które pomogą każdej z nas wyglądać atrakcyjnie, na co dzień tryskając zdrowiem i humorem - krótko mówiąc, żyć pełnią życia.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Aneczka | 2017-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2017

"Być piękną po 40 - ce" to wyjątkowy, godny uwagi poradnik, w którym znaleźć można całkiem sporo użytecznych informacji na temat zdrowia i urody kobiet po czterdziestym roku życia. Jak wiadomo okres ten z reguły bywa trudny dla młodej dotąd dziewczyny, która z dnia na dzień staje się dojrzałą kobietą, podobnie stało się w moim przypadku ;) Zastanawiam się kiedy ten czas przeleciał... no i trzeba teraz zacząć troszczyć się o siebie nieco inaczej niż do tej pory. Autorka w bardzo fajny sposób przedstawia tajniki dbania o urodę, a także zwraca uwagę na zdrowe odżywianie. Pokazuje również zabiegi, które mogą zaprezentować nam prawie wszystkie szanujące się gabinety kosmetyczne, naprawdę nie pozostawia nas samych sobie. Doradza w każdej dziedzinie życia i wskazuje, jak dobrze czuć się w swojej skórze oraz cieszyć się życiem. Szczerze polecam każdej zainteresowanej pani!