Kamasutra

albumy
LubimyCzytać

Atrakcyjne, bogato ilustrowane wydanie najsłynniejszego dzieła o seksie jakie kiedykolwiek powstało.Bardzo obrazowo przedstawia wszystkie aspekty seksu, w tym także zasady oraz techniki dostarczania partnerowi rozkoszy zmysłowych. Książka zawiera 250 kolorowych ilustracji oraz wizerunków znanych starożytnych wschodnich dzieł sztuki w celu najpełniejszego zilustrowania opisanych 64 pozycji seksualnych oraz przybliżenia czytelnikowi technik miłosnych związanych z tymi pozycjami.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!