Anomalie. Myśli przewrotne o naturze, życiu, sztuce

Wydawnictwo: Towarzystwo Słowaków w Polsce
literatura piękna
LubimyCzytać

Anomalie to zbiór aforyzmów - "złote myśli" jakie ukryły się w tym tomiku, a które autor żartobliwie nazywa: "Hocki-Klocki" czyli "myśli przewrotne" dla wszystkich i nikogo... Krótkie i łatwo dostępne - nawet dla czytelnika literacko nieprzygotowanego do ich odczytu spostrzeżenia, uwagi o współczesnej rzeczywistości w sposób oryginalny ujawniają stanowisko autora do czasu w którym przyszło nam żyć.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!