Detektywi z Dalslandu. Srebrny wąż

Wydawnictwo: Rea
Silverormen
9788375442045
LubimyCzytać

Jak długo musimy czekać tu w lesie - zapytał Leo. - Zimno mi. Mnie również - powiedziała Mrówka - Mam pełno śniegu w butach. Cieniasy parsknął Henke. Ale zaledwie po kilku minutach już cała czwórka szczękała zębami. Ciekawe, ile czasu potrzeba, żeby zamarznąć na śmierć - zainteresował się Leo, machając rękami, aby utrzymać ciepło. Było to pytanie, nad którym nikt nie miał ochoty się zastanawiać. Fragment książki

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!