Ce ha

Wydawnictwo: Instytut Mikołowski
poezja
LubimyCzytać

POEZJApublikacje prasowe:od 1984 - Życie Literackie, Tygodnik Kulturalny, Non Stop, Integracje, Radar, Iglica, bruLion, FA, Krzywe Koło Literatury, Tak i Nie, Student, Nowa Dekadencja, Śląsk, Akantzbiory, arkusze, tomiki, antologie:1986 - Jak gdyby nic się nie stało. Piwnica Literacka, Sosnowiec1987 - Nie patrz nikomu zbyt głęboko w oczy. Biblioteka ECCE, Katowice1989 - Śląski Almanach Poetycki. Śląsk, Katowice 1989 [4 wiersze]1989 - Widok z mojego okna. Młodzieżowa Agencja Wydawnicza, Warszawa[nieopublikowany, nagroda w konkursie \"Pokolenie, które wstępuje\"]1990 - Podręczny słownik wyrażeń nieparlamentarnych. ZLP, Katowice1990 - Widokówki 1986. Staromiejski Dom Kultury, Warszawa1990 - Tylko wybrańcy rodzą się pod szczęśliwą gwiazdą [własnym sumptem]1994 - Czasami wydaje mi się, że jeszcze żyję [własnym sumptem]1999 - najnowsze zmiany w pliku: \"życie\" [własnym sumptem]2000 - najnowsze zmiany w pliku: \"życie\" [własnym sumptem, II wydanie - zmienione]2003 - error: życie zacina się po czterdziestce [własnym sumptem]2009 - sms do ludożerców. Instytut Mikołowski, Mikołów2012 - ce ha. Instytut Mikołowski, MikołówPROZA (książki):1998 - Mały przechodnik po Górnym Śląsku. Prejs Press, Mikołów [książka satyryczna]1999 - Dawno temu w Starych Tychach. Zarząd Miasta Tychy, Tychy [wspomnienia]2004 - Bunt nie przemija. Bardzo podręczny słownik subkultur młodzieżowych.Wydawnictwo Naukowe Śląsk, Katowice [leksykon]2005 - Subkultury młodzieżowe. Bunt nie przemija. KOS, Katowice [leksykon]2009 - Tyszanie nie z tej ziemi. Muzeum Miejskie, Tychy [sylwetki]2009 - Karolinka z domku przy jabłoni. Book House, Warszawa[opowiadania dla dzieci - w zapowiedziach]2009 - Subkultury młodzieżowe. Bunt nie przemija. KOS, Katowice[w zapowiedziach - wydanie drugie, uzupełnione]Bogdan PrejsUr. w 1963 r., mikołowianin. Dziennikarz, publicysta, autor kilku książek poetyckichi prozatorskich. Obecnie pracuje jako redaktor naczelny „Gazety Mikołowskiej”.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!