Varsovie. Six Promenades dans la ville

LubimyCzytać

Książka w języku francuskim.Zapomniane wydarzenia z życia stolicy, mało znana historia zabytków, a także krótki opis socrealizmu - wielkiej atrakcji dla zagranicznych turystów, z której my nie zdajemy sobie sprawy. Innymi słowy miasto - w niestandardowej pigułce - dla gości oraz mieszkańców. To wszystko można znaleźć w przewodniku Wydawnictwa Mazowsze - "Warszawa - sześć spacerów po mieście". Układ wycieczek i przybliżenie przeszłości - pióra varsavianisty " Rzeczpospolitej" i " Życia Warszawy" - Rafała Jabłońskiego, natomiast współczesne zdjęcia - to dzieło Roberta Parmy, reszta fotek - z archiwów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!