Londyn. Przewodnik + mapa ExpressMap

LubimyCzytać

Londyn, wielkie, tętniące życiem miasto, pełne ciekawych zabytków i muzeów, z powodzeniem mogłoby ubiegać się o tytuł stolicy świata. Big Ben, Tower Bridge czy London Eye to symbole rozpoznawalne na całym świecie. Turyści przybywają tu, aby zobaczyć siedzibę parlamentu oraz Buckingham Palace, odwiedzić British Museum i Tate Modern. Bywalcy klubów i pubów także znajdą coś dla siebie, a zakupoholicy poczują się jak w raju. Wszystkie miejsca, które tworzą wyjątkową atmosferę Londynu, zostały opisane w naszym kieszonkowym przewodniku.W tak niewielkim formacie udało się zawrzeć wszystko to, co niezbędne, aby zorganizować udany wyjazd:*14 najatrakcyjniejszych tras zwiedzania,* mapy przedstawiające lokalizację wszystkich 105 opisywanych miejsc,*mnóstwo ciekawostek i kolorowych fotografii. Korzystanie z przewodnika ułatwiają:*przejrzysty układ graficzny umożliwiający szybkie wyszukiwanie informacji,*poręczny format pozwalający na spacerowanie z przewodnikiem w dłoni,*składany plan miasta w dogodnej dla turysty skali 1:20000.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!