Jak zostać kobietą sukcesu?

poradniki
LubimyCzytać

Kobieta pragnąca odnieść sukces powinna zdobyć i utrzymać kontrolę nad własnym życiem, tylko wtedy bowiem może tak naprawdę cieszyć się każdym kolejnym dniem swego szczęśliwego życia. Kobieto – uwierz w siebie! Wiara w siebie i samoświadomość zaprowadzą Cię do sukcesu, o którym zawsze marzyłaś. Zaufanie w swoje zwycięstwo jest fundamentem sukcesu. Czy wiem, kim jestem teraz,czy wiem, co muszę zrobić, żeby osiągnąć to, czego chcę,czy chcesz zmienić swoje życie na lepsze,dlaczego niektóre kobiety odnoszą sukces, a innym przychodzi to z tak wielkim trudem?  ta książka pozwoli ci odpowiedzieć na te pytania! Świetny przewodnik dla przyszłych kobiet biznesu (i sukcesu, oczywiście). Pokazuje, żemożna, tylko trzeba chcieć. Pamiętajcie, do sukcesu nie jest potrzebny testosteron!Dorota WELLMAN

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!