Gmina Środa Wielkopolska. Plan miasta. 1:5000 BIK

LubimyCzytać

Aktualny plan miasta Środa Wielkopolska ze spisem ulic, powiększony plan centrum.Szczegółowy plan Środy Wielkopolskiej uzupełniony spisem ulic, placów i osiedli; lokalizacja stacji benzynowych i parkingów, zabytków, urzędów i instytucji , aktualne ścieżki rowerowe.orazmapa turystyczna Gminy Środa Wielkopolska z aktualną numeracją dróg i zaznaczonymi szlakami turystycznymiSkala planu miasta: 1:10 000Skala centrum: 1:5 000Skala mapy gminy: 1:40 000Format arkusza: 68 x 48 cm

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!