Jak wychować dziecko na człowieka sukcesu?

Wydawnictwo: Niniwa
LubimyCzytać

Niniejsza publikacja jest w dużej mierze wybiórczą i syntetyczną kompozycją myśli wielu autorów, powiązanych moimi przemyśleniami i doświadczeniem. Ma na celu uchronić Cię od popełniania błędów w Twoim dziele wychowawczego kreowania Twego potomstwa, na osobowości twórcze i wiodące. Przymiotnik wiodące oznacza tu wstępną zaprawę do walki o różne cele społeczne i osobiste. Umiejętność takiej walki uważa się współcześnie za cechę ludzi przystosowanych. Nieprzystosowani spychani są na margines lub giną. Takie są prawa natury i współczesnych demokracji, z którymi my, ludzie myślący i przewidujący, możemy tylko logistycznie współpracować.Od autora.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!