rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Lekcja przed egzekucją

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIE/SPRZEDAM (wrzesien 2017)
Sprzedam 15 zł/szt  Życie w innych światach. Dwudziestowieczna debata nad życiem pozaziemskim  Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania  Potęga i piękno. Ekstremalne zjawiska w kosmosie  Peter Higgs. Poszukiwania boskiej cząstki  Fizyka rzeczy niemożliwych. Fazery, pola siłowe, teleportacja i podróże w czasie
6 lata temu
Wymienię/Sprzedam (MARZEC 2017)
 Prowincja pełna marzeń  Podróż na sto stóp  Zakochana modelka. Ostatnia muza Vincenta Van Gogha  Niedziela nad Sekwaną  Zakład o miłość  Cztery pory lata  Deklinacja męska/żeńska
20864
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( listopad 2016 )
Wrocławskie Targi Dobrej Książki:  Polne kwiaty, tak wiem mało, ale tyle już książek patrzy na mnie wyczekująco z półki, że nie chciałam ich dodatkowo zasmucać xD
Wymienię/sprzedam (wrzesień 2016)
Ponda 1000 książek na sprzedaż chwilowo dostępne w listach typu Autor - tytuł. Wklejenie linków w przeglądarkę odeśle do wybranych list. Na życzenie przesyłam zdjęcia / opisy / ceny. Autorzy nazwiskami na A/Ą: http://ksiazkonet.pl/index.php/artykuly/12-autorzy-ahttp://ksiazkonet.pl/index.php/artykuly/12-autorzy-a[/url[/url]] Autorzy nazwiskami na B:...
7 lata temu
Wymienię/ sprzedam (lipiec 2015)
Wymienię/sprzedam:  Czerwień Rubinu  Błękit Szafiru  W niewoli zmysłów  Legenda. Rebeliant  Legenda. Wybraniec  Ciepłe ciała  Ever  Błękitna godzina
8 lata temu
Książkowe stosiki, czyli co ostatni zakupiliśmy/wypożyczyliśmy (maj 2015)
Kiedy ja na to czas znajdę ??!!! :) Kupione okazyjnie za jedyne 10 zł za sztukę :)  Gildia magów  Nowicjuszka  Wielki Mistrz  Złodziej dusz  Bogowie muszą być szaleni  Zwycięzca bierze wszystko
8 lata temu
Pokazuje 6 z 12