Wielkie wyprawy National Geographic

Tłumaczenie: Lesław Adamski
Wydawnictwo: G+J RBA
838813261X

Album przedstawia dokonania najsłynniejszych wypraw badawczych zorganizowanych przez Towarzystwo od chwili jego powstania w 1888 roku po dzień dzisiejszy. Jest to książka o niezwykłej odwadze śmiałków, których gnała w nieznane niepohamowana żądza wiedzy, chęć odkrywania i pokonywania nieprzekraczalnych dotąd barier. To książka o ludziach nieprzeciętnych, ich zwycięstwach i porażkach, pełna przygód i osobistych refleksji. Ponad 220 wspaniałych fotografii i przeszło 60 map ilustruje te opowieści o niezmordowanych badaczach i odkrywcach.

źródło opisu: własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!